Србов: Кој ја стави Македонија во група со Албанија? Жртва ќе биде само нашата држава која скапо ќе ги плаќа погрешните политики и договори

Пристигнуваат информации дека постои можност да биде блокиран датумот за преговори за Република Македонија со Европската Унија, односно, да не ни биде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Почитуван амбасадор на Кралството Холандија, г. Дирк Јан Коп, Независната пратеничка група од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија упатува ...
| | веќе видена | слични

Независната пратеничка група од ВМРО-ДПМНЕ ѝ се заблагодари на Холандија за вчерашниот позитивен заклучок за отпочнување на преговорите на Македонија со ...
| | веќе видена | слични

Независната пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ со благодарност до Холандија и Дирк Јан Коп. - Независната пратеничка група од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Независната пратеничка група од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија упатува благодарност до пријателска Холандија за вчерашниот позитивен заклучок ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали „Рекет“ ќе заврши со молк на Катица Јанева? Обвинителката Вилма Рускоска, соопшти дека некој од обвинетите за рекетирањето на Орце Камчев, иако ...
сите 298 | | | веќе видена

Порталот сдк.мк, или Сакамдакажам.мк, кој го раководи Горан Михајловски, уживател на 250.000 евра кои Фондот за иновации ги додели на негвата сопруга, е во ...
сите 565 | | | веќе видена

Од Синдикатот на КПУ Затвор Скопје, при синдикатот за администрација и државна управа – САДУ до Порталот Работник пристигна реакција во врска со вчерашниот ...
сите 114 | | | веќе видена

Абиј Ахмед, премиерот на Етиопија, кој стави крај на конфликтот на неговата земја со Еритреја е овогодинешен добитник на Нобеловата награда за мир.Но малкумина ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србов: Кој ја стави Македонија во група со Албанија? Жртва ќе биде само нашата држава која скапо ќе ги плаќа погрешните политики и договори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: