КОЛКУ ВАКВИ ИМА КАЈ НАС: Погледајте како извесен Ѓуриќ е на штрек за ракоплескање на „шефот“

Момчето кое стое десно позади Вучиќ, извесен Ѓуриќ, подготвен е во секој момент да му ракоплеска на „шефот“. Ама тамам да почне, Вучиќ ќе продолжи и ови ги ...
| | веќе видена | слични

Првиот спикер на Собранието во независна Македонија Стојан Андов ја обвинува владата на Илинденска за постоењето на организираниот криминал во земјава. Ако ...
| | веќе видена | слични

Министерката Мила Цароска е нашата голема мајка, а премиерот Зоран Заев нашиот голем татко, беше речено на трибината на СДСМ во Штип во кампањата „На прав ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОЛКУ ВАКВИ ИМА КАЈ НАС: Погледајте како извесен Ѓуриќ е на штрек за ракоплескање на „шефот“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: