Милер проговори за својата ситуација во Баерн: Јас сум премногу амбицозен…

Томас Милер е еден од играчите за кој може слободно да се каже дека е симбол на Баерн Минхен со оглед на тоа што целата своја досегашна кариера ја има минато ...
| | веќе видена | слични

Челниците на шпанската Ла Лига претходната сезона сакаа барем еден натпревар од шпанското првенство да се игра во САД, но сите клубови тоа го одбија. Ла Лига ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид ќе го продолжи фудбалското потрошувачко лудило и според англиските медиуми е подготвен да му плати на Челзи 100 милиони евра и плус да го испрати ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед се споменуваше како потенцијална идна дестинација за Нејмар, колку и да звучи тоа можеби и нереално, сепак медиумите често пишуваа на таа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 475 | | | веќе видена

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 151 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 81 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 88 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 185 | | | веќе видена

Се следат сите ситуации кои би можеле да прераснат во сериозен проблем, а посебно нов бран на мигранти, заклучи Советот за национална безбедност на својата ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милер проговори за својата ситуација во Баерн: Јас сум премногу амбицозен…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: