„Тоа беа тешки времиња, бреку глава ми беше сè“ - Меси открива кога размислувал за заминување од Барса и кои биле причините

Лео Меси имаше долго интервју за РАЦ1, Аргентинецот говореше на многу теми, откри кога размислувал за промена на средината и дали може во иднина да замине од ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Како што стојат работите, дојде крајот на петгодишниот престој на Иван Ракитиќ во редовите на Барселона. Хрватскиот репрезентативец незадоволен од минутажата ...
| | веќе видена | слични

Хрватот се' поизвесно е дека во блиска иднина ќе си замине од „Камп Ноу“, тоа може да се случи уште во јануарскиот преоден рок, а постојат две посериозни опции ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 331 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

– Скандалите на ДУИ се континуирани, но во македонското општество тие се заштитени како бели мечки, претходно од ВМРО, а сега од СДСМ. Сепак сметам дека крајот ...
сите 110 | | | веќе видена

Во овој пакет на санкции ќе бидат опфатени тројца министри и две министерства кои се вклучени во оваа операција, се со цел да се направи удар врз турската ...
сите 933 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Тоа беа тешки времиња, бреку глава ми беше сè“ - Меси открива кога размислувал за заминување од Барса и кои биле причините

Од:
До кого (е-маил):
Порака: