Заев: Ветив пилот-проекти, а не пилоти во Арачиново


5 копии
5 копии
3 копии
3 копии

„Зачудува потребата на ТВ 21 да остава медиумски простор на личности со сомнителна позадина и сомнителен кредибилитет, кои шират лаги за наводни вработувања на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Богдан Илиевски, еден од лидерите на граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, иронизира на охридски дијалект за ветените 300 работни места како ...
| | веќе видена | слични

Премиерот ги демантираше информациите дека владејачката партија СДСМ ветила на жителите на Арачиново вработувања на 300 пилоти и рече дека од лажна вест, и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Премиерот, Зоран Заев денеска ги демантираше информациите дека владејачката партија СДСМ им ветила на жителите на Арачиново дека ќе бидат вработени 300 пилоти ...
| | веќе видена | слични

На денешно обраќање премиерот, Зоран Заев ги демантираше информациите дека СДСМ им ветила на жителите на Арачиново дека ќе бидат вработени 300 пилоти од оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Димитров заедно со премиерот Заев и вицепремиерот Османи  се во Брисел каде ќе се сретнат со европски претставници во последен обид да излобираат датум за ...
сите 1012 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 190 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: Ветив пилот-проекти, а не пилоти во Арачиново

Од:
До кого (е-маил):
Порака: