Погледнете го необичниот телефон кој го развива креаторот на Андроид


повеќе

Останато

Претседателот на Собранието, Талат Џафери во емисијата „10 МИНУТИ“ на ТВ21 истакна дека според Деловникот, неуставно е доделувањето на мандат без да има избран ...
сите 659 | | | веќе видена

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 641 | | | веќе видена

СДСМ во својот мандат единствено обезбеди сигурна сиромаштија. Над 700.000 граѓани се на работ на егзистенција. Граѓаните во време на криза немаат пари, а СДСМ ...
сите 143 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тлакскала којотес објави дека нивен нов член е напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо. Којотите се мексикански третолигаш, и секако оваа ...
сите 219 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете го необичниот телефон кој го развива креаторот на Андроид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: