Мајли Сајрус хоспитализирана

2 копии
2 копии

Актерот и неговата млада колешка „уловени“ биле во романтична прошетка по улиците на Њујорк и очигледно не ги криеле своите нежности од останатите луѓе. ...
| | веќе видена | слични

 Откако Мајли Сајрус јавно го понижи Лиам Хемсворт и побара развод од него, а еден ден потоа беше интимна со новата девојка, Лиам покажа дека знае да го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Kазни ќе следат и за компаниите кои по објавувањето на листата се нашле на неа и тогаш ги исплатиле платите на вработените, вели директорката на УЈП Сања ...
сите 227 | | | веќе видена

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 296 | | | веќе видена

Изборите на 15 јули се најнедемократските избори во Македонија и Европската Унија треба да ја осуди злоупотребата на правото на глас - овој став и две клучни ...
сите 56 | | | веќе видена

Одбележувањето на муслимански празник Курбан бајрам во гостиварскиот крај поминува во соглсност со препораките за заштита од коронавирусот и насоките на ИВЗ за ...
сите 102 | | | веќе видена

Индустриското производство драматично падна за 15% во вториот квартал, а Зоран Заев си вози луксузни мотори. Се очекува поскапување на електричната енергија , ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајли Сајрус хоспитализирана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: