Силувана малолетна девојка

2 копии
10 копии
повеќе

Останато

Повеќето словенечки телевизии и интернет портали информираа за случувањата во Собранието и неговото распуштање. Дневник во текст со наслов „Македонското ...
сите 456 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 263 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО во Брисел во тек се подготовки за истакнување на симболот на Северна Македонија која наскоро и официјално ќе биде промоцирана во 30-та ...
сите 382 | | | веќе видена

Собранието се распушти, се распишаа предвремените парламентарни избори, а претходно во фото - финиш се донесоа и сите важни закони како Законот за јавно ...
сите 127 | | | веќе видена

Викендов, непосредно пред донесување на одлуката за распишување на изборите, Собранието донесе Закон за изменување и дополнување на Изборниот законик. Според ...
сите 168 | | | веќе видена

Видеоматеријали од тајното следење на Зоран Милевски – Кичеец денеска беа презентирани од страна на обвинителството во случајот „Рекет“. Помеѓу снимките, се ...
сите 319 | | | веќе видена

Ракометарите на Вардар ги оставија сите проблеми зад себе и одиграа херојски меч против Мотор Запорожје, натпревар на кој играчите уште еднаш успеаја да ја ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Силувана малолетна девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: