Само Моника Белучи (55) може да облече црно чипкасто боди, а да не изгледа евтино

Преубавата актерка и овојпат ја остави публиката без здив со својата појава и заслужи само пофални коментари. Моника Белучи (55) е една од најгламурозните жени ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Бекута (60) веќе некое време е на посебна храна и за пет месеци ослабе дури 17 килограми. Бекута со оглед на тоа дека линијата ја доведе во ред, ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Бекута која има 60 години веќе некое време е на посебна исхрана и за пет месеци ослабе 17 килограми. Бекута, со оглед на тоа дека линијата ја ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Ана Николиќ која долго се бореше со вишокот килограми објави какви се резултатите од диетата. Таа на социјалните мрежи објави фотографија од ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Николиќ е подготвена за големиот камбек на музичката сцена по отсуството од неколку години. Откако драстично се поправи, Ана последниве месеци ...
| | веќе видена | слични

После долга битка со вишокот килограми Ана Николиќ повторно е вистинска бомба. А нејзината најнова објава на Инстаграм докажува дека навистина се вратила во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 475 | | | веќе видена

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 158 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 81 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 88 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 186 | | | веќе видена

Се следат сите ситуации кои би можеле да прераснат во сериозен проблем, а посебно нов бран на мигранти, заклучи Советот за национална безбедност на својата ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само Моника Белучи (55) може да облече црно чипкасто боди, а да не изгледа евтино

Од:
До кого (е-маил):
Порака: