Пожар во близина на гробиштата во Визбегово

16 копии

Пожар избувна изутринава во куќа во близина на Домот на градежници во центарот на Скопје, изјави за МИА, командантот на Територијалната противпожарна бригада ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пожар избувнал вчера во куќа на скопјанец, информира МВР. „Вчера во 08:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул. „Мито Хаџивасилев Јасмин“ настанал ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии
8 копии
повеќе

Останато

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот зема замав, како кај нас, така во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте и ...
сите 482 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 129 | | | веќе видена

Максим Ацевски, главниот државен ревизор, во интервју за „360 Степени“ синоќа рече дека ДЗИ нема надлежност да го испита работењето на Националната агенција за ...
сите 158 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожар во близина на гробиштата во Визбегово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: