Актерот Френки Муниз по серијата мозочни удари, не може да се сети на ништо од минатото


Aктерот Френки Муниз по серијата мозочни удари, целосно го има загубено помнењето и вели дека не може да се сети на ништо што правел во минатото. Популарниот ...
| | веќе видена | слични

Денес се навршуваат 12 тажни години од трагичната смрт на најголемото домашно музичко име на сите времиња - ТОШЕ ПРОЕСКИ. Смртта на Тоше, кој животот го загуби ...
| | веќе видена | слични

Актерот Мајкл Даглас во едно од своите последни интервјуа искрено проговори за животот на неговиот син Камерон Даглас и големите предизвици и тешкотии со кои ...
| | веќе видена | слични

Мајка решила да покаже што му направила дрогата на нејзиниот најстар син, и тоа само за 7 месеци. Колку и да предупредуваат сите за штетноста на дрогата, се ...
| | веќе видена | слични

Утре се навршуваат 12 години од смртта на македонскиот легендарен пејач Тоше Проески, а Лилјана Петровиќ, поранешната менаџерка на Тоше Проевски, неодамна ги ...
| | веќе видена | слични

„Кога не работам, гледам да избегнам било каков конфликт, но во мојата работа се чувствувам моќно“. Кога сфатила дека постојат мажи кои се возбудуваат кога ...
| | веќе видена | слични

Една мајка на Фејсбук споделила фотографии од својот син на кои го прикажува влијанието на зависноста од дрога. Американката Џенифер Салфен, признала дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Димитров заедно со премиерот Заев и вицепремиерот Османи  се во Брисел каде ќе се сретнат со европски претставници во последен обид да излобираат датум за ...
сите 1012 | | | веќе видена

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 190 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Актерот Френки Муниз по серијата мозочни удари, не може да се сети на ништо од минатото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: