ВАША ОРДИНАЦИЈА: Покажете ми ги дланките и ќе ви кажам колку години имате

Дерматолог, специјалист по естетска медицина д-р Екатерина Јурукоски Еден од првите знаци на стареење на организмот се појавува на дланките. Ова е поврзано со ...
| | веќе видена | слични

Д-р Екатерина Јурукоски, дерматолог, специјалист по естетска медицина Првите знаци на стареење се формират на 25 години, но не се целосно забележливи. Меѓутоа, ...
| | веќе видена | слични

Искра Петровска Шешова, Специјалист Дерматолог Дерматолошко Естетска Ординација Д-р Искра Како кожата старее така се случуваат и сите промени на нејзината ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Со изборот на членови на Извршниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски со сигурност ја потврди режимската матрица на оваа партија со која всушност ...
сите 156 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Претседателот и премиерот на Македонија Стево Пендаровски и Зоран Заев во само неколку дена разлика упатија писма до цариградскиот патријарх Вартоломеј со ...
сите 128 | | | веќе видена

Ова за ТВ 24 го изјави Иван Димов, советник во кабинетот на министерката за надворешни работи, Екатерина Захариева, по изјавата на нашиот министер за ...
сите 201 | | | веќе видена

Општина Битола доби согласност за организирање настава со физичко присуство на учениците во дел од основните и средни училишта, чиј основач е Советот на ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВАША ОРДИНАЦИЈА: Покажете ми ги дланките и ќе ви кажам колку години имате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: