Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)


Ненашминкана како лежи завиткана во ќебе, Селена Гомез направила селфи што го сподели со 157 милиони свои следбеници. Убавата 27-годишна пејачка ги изненади ...
| | веќе видена | слични

На овогодинешното доделување на најпрестижната европска фудбалска индивидуална награда, „Златна копачка“, фудбалскиот ас Лео Меси беше заедно со атрактивната ...
| | веќе видена | слични

Египетскиот фудбалер и член на Ливерпул, Мохамед Салах избра интересен стајлинг за роденденот на неговата ќерка. Младата ќерка на ѕвездата на Ливерпул го ...
| | веќе видена | слични

Левиот бек на Манчестер Сити, Александр Зинченко, се вери денеска со згодната новинарка која често ја бакнуваше пред малите ТВ-екрани. Репрезентативецот на ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џенифер Анистон ги воодушеви своите обожаватели бидејќи стана дел од социјалната мрежа Инстаграм. Таа отвори свој профил на Инстаграм и првата ...
| | веќе видена | слични

Сенидах полека, но сигурно станува вистинска сензација во регионот, а оваа млада дама е доказ дека автентиќноста и поинаквиот став и изглед секогаш вродуваат ...
| | веќе видена | слични

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска на својот Инстаграм профил објави фотографија со нејзината помала сестра Николина, сликана во Македонската опера и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев не сака да го сфати сериозно францускиот претседател Емануел Макрон од проста причина што Македонија и да го помине процесот на притстапни ...
сите 528 | | | веќе видена

На денешниот состанок на неговиот кабинет во Белата куќа, Трамп рече дека се чини дека се придржува до договорената петдневна пауза во турската офанзива против ...
сите 731 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 272 | | | веќе видена

Ова е уште еден удар за британскиот премиер Борис Џонсон, кој има намера да ја изведе земјата од ЕУ до крајот на месецот, пишува АП. Претставничкиот дом, со ...
сите 390 | | | веќе видена

Незаконито обезбедени докази се клучниот елемент кој го спорат адвокатите на Катица Јанева во обвинението кое Вилма Рускоска го поднесе за „Рекет“, пишува ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: