Кривична против ексградоначалник на Кавадарци

7 копии
2 копии
3 копии
2 копии

СВР Куманово поднесе кривична пријава против И.С. (30) и 17 годишен малолетник, двајцата од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично ...
| | веќе видена | слични
2 копии

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Р.И.(57) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „запуштање и малтретирање на ...
| | веќе видена | слични

Кумановчани тргнале да го ограбуваат својот татко, му земале 13.000 евра, но при бегање им паднале во дворот. СВР Куманово поднесе кривична пријава против ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Семејните компании на Зоран Заев вртат над 56 милиони евра годишно. Тоа се 56 милиони причини и сомнежи за корупција.Се додека на јавна функција се политичари ...
сите 209 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 40 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кривична против ексградоначалник на Кавадарци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: