Натали Имбрулија доби син


Неверојатната приказна доаѓа од Њујорк, а станува збор за Трејси Парк, која заедно со сопругот имала само едно дете. Пред 10 години, Трејси и нејзиниот сопруг ...
| | веќе видена | слични

Четирисет и четиригодишната пејачка Натали Имбруља стана мајка пред некој ден на Мак Валентин. Новопечената мајка му посакала добредојде на својот син на ...
| | веќе видена | слични

Минатата недела Ема Милер ја родила ќеркичката Реми Францис Милер и вели дека таа и нејзиниот партнер Даниле очекувале големо бебе, но не баш до толку За да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата австралиска поп-пејачка Натали Имбрулија, чиј хит „Торн“ ги освои топ-листите низ целиот свет во 90-тите години, стана мајка на 44-годишна возраст. ...
| | веќе видена | слични

Малиот Оливер Дан стана вистинска светска сензација и пред да се роди – откако лекарите и родителите ја виделе неговата снимка од ултразвукот, знаеле дека им ...
| | веќе видена | слични

Осумнааесетгодишната Милаос Марфи од Даблин за Дејли Мејл раскажала како на почетокот на оваа година ќерка стоејќи во својата кујна. Тврди дека немала поима ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 331 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена

 Постојат луѓе кои се однесуваат одговорно со нивните пари, но постојат и оние кои трошат толку многу, што на крајот од месецот немаат ништо. Доколку се ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Натали Имбрулија доби син

Од:
До кого (е-маил):
Порака: