На продажба неверојатниот пентхаус на славната пејачка


2 копии

Куќа без бетон со помош на 3Д принтер за помалку од 24 часа и за околу 4.000 долари. Стартап ICON од Остин кој почнал да печати куќи со помош на 3Д принтер би ...
| | веќе видена | слични

Мега популарната холивудска актерка Анџелина Џоли (44), додека се подготвуваше заедно со своите деца за лондонската премиера на продолжението на филмот ...
| | веќе видена | слични

Актерката Анџелина Џоли (44) додека заедно со децата се подготвувала за лондонскат премиера на продолжението на филмот „ Maleficent: Mistress of Evil “, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Португалската суперѕвезда Кристиано Роналдо летото 2018 година во сензационален трансфер се пресели во Италија и потпиша за Јувентус. Роналдо има четири деца и ...
| | веќе видена | слични

Популарните куќички масовно се градат надвор од Америка. Компанијата Амазон понудила и мали куќички кои брзо се мнтираат, а чија популарност расте со брзина на ...
| | веќе видена | слични

Турските актери Бурак Озчивит и Фахрие Евџен се постојано во центарот на вниманието на медиумите, а јавноста секогаш е заинтересирана за новитетите во нивниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На продажба неверојатниот пентхаус на славната пејачка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: