Општина Охрид со реакција по обвинувањата дека децата во Охрид се заборавени од СДСМ и градоначалникот Георгиески

Охрид, 9. октомври 2019 (ИНПРЕС) – Општина Охрид денес излезе со реакција по обвинувањата на ОО на УМС на ВМРО-ДПМНЕ од Охрид дека децата во Охрид се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Слој асфалт наскоро ќе биде поставен на тротоарот на Булевар Туристичка во населбата Лескајца, ветуваат од Фондот за комунален развој. Овој дел од улицата за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Тој очекува многу од денешната средба на Меркел и Макрон во Тулуз. Клучно е што одлуката сега се сели кај лидерите. Денес лидерите на Франција и Германија ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Општина Охрид со реакција по обвинувањата дека децата во Охрид се заборавени од СДСМ и градоначалникот Георгиески

Од:
До кого (е-маил):
Порака: