Ким Кардашијан ги крштеваше децата во црква во непристоен фустан ФОТО+ВИДЕО


Старлетата Ким Кардашијан Вест пред неколку дена отпатувала за Ерменија, од каде потекнува татко ѝ, за да ги крсти своите три деца, Сент, Чикаго и Псалм. Со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најпознатата ТВ ѕвезда на светот сакала само да го промовира својот нов производ и да добие комплименти за својот изглед, но секако дека не се надевала дека ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ким Кардашијан Вест на овогодинешната Мет Гала носеше корсет поради кој не можела ниту да оди во тоалет, затоа што премногу ја стегал. Во новата епизода на ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан Вест (38) на овогодинешната Мет Гала носеше корсет, поради кој не може ниту да оди во тоалет затоа што и беше премногу тесен. Во новата епизода ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За време на Париската модна недела во 2016 година, познатата ѕвезда Ким Кардашијан беше ограбена. Провалниците влегле во нејзиниот апартман во хотелот и украле ...
| | веќе видена | слични

Познатата риалити ѕвезда Ким Кардашијан неодамна престојуваше во Ерменија, каде се одржа крштевката на нејзините деца.На враќање, таа не заборави со јавноста ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 183 | | | веќе видена

Делчев е македонски револуционер, но дали ова е рецепт од кабинетите на Пендаровски и Заев кој ќе биде прифатлив за Бугарија и ќе ги отвори преговорите со ...
сите 401 | | | веќе видена

Повторно лажни вести од белиот дворец, но има време, уште 4 години опозиција можеби ВМРО-ДПМНЕ ќе ја научи лекцијата од граѓаните Единствената партија која ...
сите 62 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 218 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан ги крштеваше децата во црква во непристоен фустан ФОТО+ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: