Caviar има нов дизајн за iPhone 11 Pro, без четвртастиот систем за камери


2 копии

Камерите на смартфоните се подобрија значително со текот на годините, овозможувајќи квалитетна слика и динамика. Иновации кај смартфонските камери има поретко, ...
| | веќе видена | слични

Apple работи на третата генерација од AirPods слушалките. Доколку се оди по план, новата верзија би требало да биде достапна на почетокот од 2020 година... ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Предлог-законот за јавно обвинителство е заборавен. Власта цел месец не презела никаков чекор околу овој закон што од летоска е заглавен во собраниска ...
сите 243 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 45 | | | веќе видена

Колку пари заработи од хидроцентралите? Во 2015 година конзорциумот во кој има удел Мицкоски од владата на Никола Груевски добива 33 илјади метри квадратни ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Caviar има нов дизајн за iPhone 11 Pro, без четвртастиот систем за камери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: