Ноќеска и рано утрово се апсеа нарко дилери

На 15.10.2019 во 17.00 часот во СВР Скопје, С.С.(44) од Скопје пријавил дека околу 10.00 часот во основно училиште во населба Кисела Вода, неговиот малолетен ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Ноќеска и рано утрово се апсеа нарко дилери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: