Уапсени 13 лица, фатени со дрога

10 копии
4 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 796 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсени 13 лица, фатени со дрога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: