Во Центар и на Бит Пазар кучиња искасаа маж и жена

2 копии
2 копии

Локалната самоуправа во соработка со невладини организации во два проекта ќе го решава проблемот со бездомните кучиња во Гостивар. Едниот стационар наскоро ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Весникот „Политико“ анализира под кои услови Франција може да го промени ставот во однос на датумот за преговори. Франција ќе се премисли само кога ќе стане ...
сите 1094 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 66 | | | веќе видена

Продолжува периодот на топло време со натпросечни температури за овој период од годината. Во петок и сабота на места ќе има зголемена облачност и услови за ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Центар и на Бит Пазар кучиња искасаа маж и жена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: