Гледањето филм никогаш не било повозбудливо - Кино среде океан во Тајланд

 Германскиот архитект Оле Шерен го дизајнирал можеби најубавото кино што сте го виделе досега, и тоа на вода. Киното има големо платно, или екран, кој се ...
| | веќе видена | слични

Сенидах полека, но сигурно станува вистинска сензација во регионот, а оваа млада дама е доказ дека автентиќноста и поинаквиот став и изглед секогаш вродуваат ...
| | веќе видена | слични

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска на својот Инстаграм профил објави фотографија со нејзината помала сестра Николина, сликана во Македонската опера и ...
| | веќе видена | слични

Во теленовелата Касандра, која цела Македонија ја гледаше во 90-те, секако најпознати ликови беа Игнасио и Касандра. Сепак, многумина го забележаа Ранду, ...
| | веќе видена | слични

 Живее на „крајот од светот“ со „најнесоодветниот“, сама си ја одгледува храната што ја јаде и не користи декоративна козметика, па кој рече дека животот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Очигледно за Емили Ратајковски било кој дел од годината е идеален за таа да облече бикини и да ја покаже својата идеална фигура. Таа и овој пат на својот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 255 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 101 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 161 | | | веќе видена

Првиот човек на Собранието, Талат Џафери во дебатниот магазин „Клик Плус“ на ТВ21 посочи дека „на нож“ наишла идејата за алтернативна работа на Собранието. ...
сите 170 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гледањето филм никогаш не било повозбудливо - Кино среде океан во Тајланд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: