Боки 13 вратен во Шутка, здравјето не му е нарушено


4 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Почеток на пристапни разговори со Северна Македонија и Албанија ќе биде признание дека Западен Балкан припаѓа на европското семејство, историјата и заедничката ...
сите 806 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Македонскиот премиер Зоран Заев на заедничка прес-конференција со еврокомесарот Јоханес Хан, изјави дека македонскиот народ е во големо исчекување. Заев рече ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Боки 13 вратен во Шутка, здравјето не му е нарушено

Од:
До кого (е-маил):
Порака: