Дали е ова најморничавата свадба која сте ја виделе – за миг на невестата ѝ било јасно за кој се мажи


Снимката од оваа свадба ја прегледале над 7 милиони луѓе и сите имаат еднаква порака за невестата – бегај од него без оглед на се! Не се знае каде точно се ...
| | веќе видена | слични

Бил Хант нервозно чекал да ја види во венчаница својата идна жена Сели. Имале договорено професионално фотографирање пред големиот ден, но тогаш се случило ...
| | веќе видена | слични

Младоженецот Били Хант нетрпеливо и нервозно чекал да ја види својата идна невеста, но тоа што му се случило кога се свртел сите ги насмеало до солзи. Имале ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ниедна невеста не сака некој од гостите на свадбата да ја засени, затоа што таа се мачела за организацијата за тоа да и биде најсреќен ден во животот. Една ...
| | веќе видена | слични

Ниту една невеста не сака некоја гостинка на свадбата да ја засени, бидејќи тој ден за неа е најсреќниот во животот. Сепак, некогаш тоа е неизбежно. Една ...
| | веќе видена | слични

Катарина Колозеус и српскиот пејач Љуба Перучица си ветиле вечна љубов вчера на 10. откомври. Кога излегле од црквата Свети Јован Владимир младенците пуштиле ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српскиот пејач Љуба Перучица и неговата избраничка Катарина Колозеус го изговорија судбоносното „да“, а прославата започнала во домот на водителката. Откако ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Обединетата македонска дијаспора (ОМД) ја осудува одлуката на европските лидери повторно да ја блокираат кандидатурата на Македонија за полноправно членство во ...
сите 411 | | | веќе видена

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 164 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

На 23.10.2019 годинa во 00.45 часот на крстосницата од улиците „Народни херои“ и „Ѓорѓи Димитров“ се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 279 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали е ова најморничавата свадба која сте ја виделе – за миг на невестата ѝ било јасно за кој се мажи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: