Предвидување според кругот на Нострадамус: Ставете го прстот во некој од круговите и прочитајте што ве очекува

Секој слушнал за Нострадамус и неговите предвидувања, од кои многу се оствариле со голема точност. Пред вас е Нострадамусовиот круг, во кој има мешани броеви ...
| | веќе видена | слични

 Секојдневно се наоѓаме пред избори кои сериозно може да влијаат на нашата иднина, па неретко се двоумиме долго, со часови, пред да донесеме конечна одлука. ...
| | веќе видена | слични

 Сите секојдневно сме растргнати помеѓу опциите дали гласно да го кажеме она што го мислите или сепак да премолчиме за да ги зачуваме добрите односи. Сепак, ...
| | веќе видена | слични

Останато

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 164 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Оставката од општествената функција е личен чин. Ако бев јас на местото на пратеничката Фросина Ременски ќе се повлечев и ќе чекав да го докажам тоа и да се ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предвидување според кругот на Нострадамус: Ставете го прстот во некој од круговите и прочитајте што ве очекува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: