Девојче (11) ги имитира познатите и од тоа заработува! Ја следат 175.000 корисници кои не можат да престанат да ги гледаат неверојатните сцени!

Девојчето Рајли, од Австралија, станало познато поради имитација на познатите. Нејзините 175.000 фанови едвај чекаат да ги видат нејзините нови изработки. ...
| | веќе видена | слични

И покрај тоа што ангажираат стилисти кои треба да се погрижат да не се случуваат модни копии, сепак понекогаш познатите носат веќе видена креација. Така, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојче (11) ги имитира познатите и од тоа заработува! Ја следат 175.000 корисници кои не можат да престанат да ги гледаат неверојатните сцени!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: