„1ТВ“ прашува: Се плаши ли некој од Боки 13 и кому му е потребен Јовановски неконтактибилен и „уништен“?


„1 ТВ“ во текст објавен на нивниот портал прашува дали некој се плаши од Бојан Јовановски, познат уште и како Боки 13 и кому му е потребен Јовановски ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 182 | | | веќе видена

Со честитика за членството на Македонија во НАТО, американската амбасадорка во Алијансата Кеј Белји Хачисон во интервју за Телма порачува дека станувајќи 30-та ...
сите 301 | | | веќе видена

Новинарот Фуркан Салиу разговараше со девојката од Штип, жртва на насилничкото однесување на две млади млади момчиња. Во разговор со новинарот, младата ...
сите 85 | | | веќе видена

Едно лице од Битола и две лица од Прилеп во изминатите 24 часа на територија на СВР Битола го прекршиле полицискиот час. Лицето од Битола кое што го прекршило ...
сите 507 | | | веќе видена

Прилепчанецот Рубин Лефтер кој работи во Судот реши јавно да објави дека е заразен од корона и оти е хоспитализиран во прилепската болница. Тој бара и сите кои ...
сите 246 | | | веќе видена

Министерството за здравство информираше дека негативен на Ковид-19 е резултатот на бебето родено на 30-ти март на Клиниката за гинекологија и акушерство во ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„1ТВ“ прашува: Се плаши ли некој од Боки 13 и кому му е потребен Јовановски неконтактибилен и „уништен“?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: