Најдобрите мемиња за новиот „Joker“


2 копии
2 копии
2 копии

По многуте позитивни оцени кои стигнале на почетокот на филмот кој е вреден за сите пофалби, како што оцениле на сајтот „Deadline“, целиот претходен месец тој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Милиони луѓе ширум светот се опседнати со Џокер. На социјалните мрежи се водат дебати за Финикс и неговото отелотворување во Џокер, а многумина сметаат дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се надзира ли каков-таков компромис на самитот во Брисел, откако француски дипломат вечерва ветил дека Париз ќе размисли за почеток на преговори доколку Скопје ...
сите 1520 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобрите мемиња за новиот „Joker“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: