Ветено - неисполнето: Празни ветувања од владата


Се известуваат граѓаните на Лабуништа дека на ден 16.10.2019 год. Среда со почеток во 20:00 часот ќе се организира собир на грѓани во Школската библиотека. На ...
| | веќе видена | слични

Останато

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 1562 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 60 | | | веќе видена

 Ќе имате ли шанса да го искористите денот за одмор и релаксирани активности или ѕвездите имаат поинаков план за вас денес? Што ве очекува денес според ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ветено - неисполнето: Празни ветувања од владата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: