Листа на најголеми стравови кои се јавуваат кај бруцоши

Овој живот е прекраток за да го минувате времето со луѓе кои ви ја исцедуваат среќата. Некои луѓе се зависни од тоа да ви ја исцрпат енергијата за тие да се ...
| | веќе видена | слични

Сите сме создадени од енергија. Таа ни помага да ги постигнеме саканите цели, да си го подобриме животот и да развиеме внатрешен мир. Затоа е важно да се води ...
| | веќе видена | слични

Луѓето кои ве сакаат, ретко ќе ги сретнете. Порзлични се од другите, бидејќи не ве гледаат со очи, туку со душа, пишува о3озона.нет . Тие нема да ви купуваат ...
| | веќе видена | слични

Не сте живееле ако: ...барем еднаш не сте отпатувале некаде сами. ...барем еднаш не сте сведочеле на изгрејсонце. ...барем еднаш лудо не сте се заљубиле. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По недобивањето датум за преговори со ЕУ, дел од Преспанскиот договор веќе не важи. Според член 1 став 10 од овој Договор, во случај на непочнување преговори ...
сите 537 | | | веќе видена

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 164 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во денешното интервју за порталот Слободен печат, нагласи дека барал од лидерите на останатите политички партии ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Листа на најголеми стравови кои се јавуваат кај бруцоши

Од:
До кого (е-маил):
Порака: