ВАША ОРДИНАЦИЈА: Габично восопаление на надворешното уво – oтомикоза

Д-р Оливер Зографски, ПЗУ „Зографски“ Велес Отомикоза е инфекција предизвикана од габички и ограничена на надорешниот ушен канал. Надворешниот ушен канал е ...
| | веќе видена | слични

Останато

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 1472 | | | веќе видена

Организирање предвремени парламентарни избори ќе биде во фокусот на лидерската средба закажана за попладне во 17 часот во претседателската резиденција „Вила ...
сите 270 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВАША ОРДИНАЦИЈА: Габично восопаление на надворешното уво – oтомикоза

Од:
До кого (е-маил):
Порака: