„Гласна куќа“ е  првата македонска тинејџерска серија

Македонскиот актер Игор Џамбазов постојано објавува фотографии и видеа на својот Инстаграм профил со кои ја засмејува публиката. Овој пат ја откри својата ...
| | веќе видена | слични

Откако заврши третата сезона на популарната македонска хумористична серија „Преспав“, гледачите останаа со прашалници дали ќе има продолжение од омиленото ...
| | веќе видена | слични

Славниот турски актер Бариш Ардуч вчера го прослави својот 31-ви роденден, а иако не сака да открива детали од приватноста, на социјалните мрежи се појавија ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Никој не може да ни ги одземе реформите и промените кои заедно ги постигнавме, а од оваа неизвесност ќе излеземе само посилни и поискусни. Никој не може да не ...
сите 963 | | | веќе видена

Се надзира ли каков-таков компромис на самитот во Брисел, откако француски дипломат вечерва ветил дека Париз ќе размисли за почеток на преговори доколку Скопје ...
сите 531 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Гласна куќа“ е  првата македонска тинејџерска серија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: