Оваа девојка заслужено ја носи титулата “најзгодна полицајка во Македонија”

Атрактивната Стефани Стојчевска е дефинитивно најзгодната полицајка во Скопје, а веруваме и пошироко. Стефани редовно објавува провокативни фотографии на ...
| | веќе видена | слични

Девојките од галеријата ја покажаа својата професионална и опуштена страна. На социјалните мрежи тие објавија фотографии на кои позираат во униформа, но и во ...
| | веќе видена | слични

Босанката Лејла која работи како фармацевтски техничар предизвикува воздишки кај мажите од регионот и многумина искоментирале дека таа е најубавата аптекарка ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека на Инстаграм с ее совршено, луѓето изгледаат совршено, работат работи кои ги сакаат, се забавуваат, заработуваат многу пари... Но, вистина е ...
| | веќе видена | слични

Редона Кочи веќе долго време е една од најпопуларните девојки во медиумите ширум регионот. Иако нејзината професија е манекенството, Редона е позната и како ...
| | веќе видена | слични

Останато

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 251 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 99 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 158 | | | веќе видена

Учебната година ќе започне без КОВИД-19 скрининг на наставниците, професорите и учениците. А, бројката на заразени во државата рапидно и неконтролирано расте. ...
сите 233 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оваа девојка заслужено ја носи титулата “најзгодна полицајка во Македонија”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: