Tатко силувал ќерка со години, му родила шест деца, а потоа напастувал и едно од нив!


Маж во Југозападен Велс е обвинет за силување на ќерката, со која добил шест деца, како и за силување и сексуално злоставување на уште едно дете. Монструмот е ...
| | веќе видена | слични

Со проституција се бавам 31 година и за тоа време сум „усреќила“ повеќе од 50 000 мажи, а сега, за жал, едвак да имам што да јадам. Никогаш не сум користела ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Руските тинејџерки Кристина (19), Ангелина (18) и Марија (17) го признале убиството на нивниот 57-годишен татко Михаил Качатуријан, па биле осудени за убиство. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката Деми Мур (52) пред неколку недели го шокираше светот со признанието во нејзината книга „Inside out“, дека на 15 години е силувана и дека човекот кој ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Човекот кој ја силувал Деми Мур кога имала 15 години бил познат сопственик на клуб во Лос Анџелес. Актерката Деми Мур пред неколку недели го шокирала светот со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мажот кој ја силувал Деми Мур кога таа имала 15 години бил сопственик на познат клуб во Лос Анџелес, открива актерката. Во неодамнешното интервју таа изјави ...
| | веќе видена | слични

Иако таа денес го живее животот од нејзините соништа, водителката Опра Винфри имала тешко детство и трнлив пат до успехот. Таа отворено зборувала за силувањето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Tатко силувал ќерка со години, му родила шест деца, а потоа напастувал и едно од нив!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: