Роналдо позираше со Георгина и децата, семејството му е на прво место

Георгина Родригез со новата фотосесија покажа зошто најдобриот светски фудбалер Кристијано Роналдо ја избра токму нејзе. 25 годишната манекенка плени со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сопругата на претседателот на Турција, Реџеп Таип Ердоган, има 64 години и имаат четири деца, две ќерки и два сина. Tаа од младоста носи голема траума бидејќи ...
| | веќе видена | слични

Деновиве, Џилијан Андерсон потврди дека ќе глуми во серијалот „Кралот“ на Нетфликс, чија сезона чини околу 100 милиони долари. Актерката изјавила дека се ...
| | веќе видена | слични

Реџеп Тајип Ердоган вчера стигна на дводневна посета на Србија, а друштво му правеше неговата сопруга Емина, која инаку и често е со него на службените ...
| | веќе видена | слични

Останато

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 475 | | | веќе видена

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 168 | | | веќе видена

Владата ги одобри согласностите за организирање настава со физичко присуство што ги определи Комисијата за барања поднесени од 2 до 14 септември во основните и ...
сите 278 | | | веќе видена

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
сите 27 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 81 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо позираше со Георгина и децата, семејството му е на прво место

Од:
До кого (е-маил):
Порака: