Знаете ли која е највусна и најздрава ужинка со само 215 калории на 100 грама?


Лебот со домати кој може, но не мора да биде препечен, претставува здраво и вкусно јадење кое може да се јаде во било кое време од денот и годината. Нема многу ...
| | веќе видена | слични

Иако сме свесни дека многу работи не се здрави, сепак понекогаш, а особено кога децата послабо јадат, знаеме да им понудиме се и сешто. Но, децата се многу ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Секој кој се насочил или барем се интересира за здравиот животен стил ја познава Фила ! Тоа е дел од нивната мисија и цел. Нивно начело е промоција на здравиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Знаете ли која е највусна и најздрава ужинка со само 215 калории на 100 грама?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: