Хајли Клум ќе ви објасни како се носи ТЕКСАС од глава до пети (ФОТО)

На последните неколку појавувања на јавните места, Хајди Клум брилираше во модни креации. И се случи неколку пати овој месец да ги воодушеви критичарите, а ...
| | веќе видена | слични

Сите нијанси на розова боја се во тренд оваа сезона. Многу дами се израдуваа на оваа женствена нијанса која не е карактеристична за есен. Актерката Пријанка ...
| | веќе видена | слични

Во еден скопски хотел, вчеравечер се случи прославата по повод 21 година роденден на телевизија Канал 5. Како што е ред, на свеченоста се појавија сите кои се ...
| | веќе видена | слични

Од 9-ти до 14ти октомври во Нови Сад се одржува Српската модна недела каде домашните срспки модни дизајнери како и странските учесници ги претставуваат своите ...
| | веќе видена | слични

Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад. Поранешната мис на Македонија сподели на Инстаграм стори како позира ...
| | веќе видена | слични

Деновиве во Нови Сад се одржува Недела на модата, каде што српските модни дизајнери, како и странските учесници, ги претставуваат своите колеции пред ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во проѕирна кошула под која се гледа црниот градник, поранешната мис на Македонија и бинго-девојка Натали Грубовиќ го привлече вниманието на Модната недела во ...
| | веќе видена | слични

Фармерките во стилот на 70-те се апсолутен хит, а Маргот Роби успеа совршено да ги искомбинира. Фотографирана е во Њујорк каде што се наоѓа поради промовирање ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хајли Клум ќе ви објасни како се носи ТЕКСАС од глава до пети (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: