Објавен постерот за новиот Џејмс Бонд


Звездата на популарната серија Stranger Things, Фин Волфард, повторно го привлече вниманието на публиката, со трејлерот за новиот хорор филм The ...
| | веќе видена | слични

Пристигна првиот трејлер за акцијата “The Gentlemen” во која ќе го гледаме оскаровецот Метју Меконахи во улога на крал на марихуаната во Лондон. Новото филмско ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се надзира ли каков-таков компромис на самитот во Брисел, откако француски дипломат вечерва ветил дека Париз ќе размисли за почеток на преговори доколку Скопје ...
сите 1471 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објавен постерот за новиот Џејмс Бонд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: