Кога сите ги отпишаа: Погоди нереална тројка од преку половина терен за победа (Видео)

Спортот многупати ни покажал дека едноставно нема невозможни работи ситуации, односно дека секогаш мора докрај до последната секунда да се одигра затоа што ...
| | веќе видена | слични

И во Крушевац им се скисели од начинот на којшто Црвена ѕвезда победува во последно време во Првата српска лига, а реагира тренерот на Напредак, Предраг Роган. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Петстотини и осумнаесет нови случаи на заболени од Ковид-19 беа регистрирани вчера во земјава. Раст на новозаболените изминатиот период е забележан во целиот ...
сите 631 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 129 | | | веќе видена

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот зема замав, како кај нас, така во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте и ...
сите 350 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 148 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се заблагодари на сите што учествуваа на денешниот протест. ВМРО се Илинденците, Партизаните, Асномците. Македонија е и потта на ...
сите 344 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога сите ги отпишаа: Погоди нереална тројка од преку половина терен за победа (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: