Била една од најжешките порно-актерки, а сега држи предавања за религијата ФОТО

Ѕвездата од филмовите за возрасни Бритни Де Ла Мора (32) се најде во центарот на вниманието поради изјави дека сака да стане евангелски проповедник. И стана. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сомнежи за истрагата за случајот „Рекет“ која што заврши со обвинените – искажаа вечерва адвокатите Звонко Давидовиќ, Валентин Зафиров и Ружица Николовска во ...
сите 477 | | | веќе видена

Во СВР Скопје вчера во 09.35 часот било пријавено дека околу 09.15 часот во спортска обложувалница на улица „Коце Металец“, две лица со закана одзеле пари од ...
сите 154 | | | веќе видена

,,Работиме чесно и одговорно. Наша јасна цел е да ги подобриме условите во државата и да обезбедиме подобар живот за секое семејство, градиме систем кој нуди ...
сите 149 | | | веќе видена

СДСМ е на прав пат за во опозиција. Македонија со СДСМ е тргната по погрешен пат. СДСМ нема капацитет да ја води државата. Неспобноста на СДСМ се гледа и во ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Била една од најжешките порно-актерки, а сега држи предавања за религијата ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: