Како да престанете да размислувате негативно?

2 копии
2 копии
2 копии

Овен (21.03 – 20.04) Ако сакате да воспоставите нова визија во животот и да излезете од наметнатите ограничувања, ќе мора да промените нешто во однесувањето. ...
| | веќе видена | слични

Овен Работа Уште една работа недела, но овој пат ќе биде многу успешна за вас. Ќе бидете радосни поради подобрата позиција на работа. Љубов Партнерот ве ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот на Македонија  Зоран Заев денеска учествуваше во дебатата на тема “ Македонија: Европски перспективи и зајакнување на домашните реформи за социјална ...
сите 1117 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 35 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Семејните компании на Зоран Заев вртат над 56 милиони евра годишно. Тоа се 56 милиони причини и сомнежи за корупција.Се додека на јавна функција се политичари ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да престанете да размислувате негативно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: