Гигс: На Манчестер јунајтед му требаат уште пет засилувања


5 копии

Жозе Мурињо пред околу три години пристигна во Манчестер Јунајтед за да го среди хаосот во клубот кој настана со заминувањето на Сер Алекс Фергусон. Сепак, ...
| | веќе видена | слични

Од редовите на Ливерпул ќе му дозволат на Дејан Ловрен да си замине во зимскиот преоден рок. Хрватот беше пред заминување од „Енфилд“ и во летниот преоден рок, ...
| | веќе видена | слични

Рио Фердинанд даде уште еден коментар за актуелната состојба во Манчестер Јунајтед. Според стручниот коментатор и поранешен член на Манчестер Јунајтед, ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед добива уште еден удар. Покрај многуте негативни резултати, „црвените ѓаволи“ добиваат лоши вести како дел од нивниот предизвик со Ливерпул ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер се соочува со големи проблеми во новата сезона во англиската Премиер лига. Норвежанецот има лимитиран состав, а згора на се му се повредија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Предлог-законот за јавно обвинителство е заборавен. Власта цел месец не презела никаков чекор околу овој закон што од летоска е заглавен во собраниска ...
сите 244 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 45 | | | веќе видена

Колку пари заработи од хидроцентралите? Во 2015 година конзорциумот во кој има удел Мицкоски од владата на Никола Груевски добива 33 илјади метри квадратни ...
сите 210 | | | веќе видена

Завршија октомвриските квалификациски натпревари за Европското првенство по кои шест репрезентација обезбедија пласман на Европското првенство. ЕВРО 2020 Иако ...
сите 342 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гигс: На Манчестер јунајтед му требаат уште пет засилувања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: