Сари мора да го намали фондот на фудбалери во Јувентус, во јануари заминуваат тројца

Италијанскиот првак Јувентус има преголем фонд на фудбалери во професионалниот состав и раководството на клубот го притиска тренерот Маурицио Сари да го скрати ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед е подготвен за нивниот прв трансфер за јануарскиот период. Иако сè уште сме октомври, „црвените ѓаволи“ не губат време и очигледно нашле ...
| | веќе видена | слични

Матијс Де Лихт почна да ги добива првите критики и многу брзо почна да го чувствува притисокот од милионскиот трансфер кој го направи од Ајакс во Јувентус, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Симптоматично е што никаде не се задржа долго, а сите укажуваат на неговите квалитети, тренерите не го сакаат. Последен кој наседна беше Пеп Гвардиола. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 172 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ бара надзорна расправа во Собраниската комисија за финансирање и буџет за поскапувањето на електричната енергија барањето веќе е ...
сите 220 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сари мора да го намали фондот на фудбалери во Јувентус, во јануари заминуваат тројца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: