Јувентус сака да се раздели со најмалку тројца во зима


Од редовите на Ливерпул ќе му дозволат на Дејан Ловрен да си замине во зимскиот преоден рок. Хрватот беше пред заминување од „Енфилд“ и во летниот преоден рок, ...
| | веќе видена | слични

Рио Фердинанд даде уште еден коментар за актуелната состојба во Манчестер Јунајтед. Според стручниот коментатор и поранешен член на Манчестер Јунајтед, ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед добива уште еден удар. Покрај многуте негативни резултати, „црвените ѓаволи“ добиваат лоши вести како дел од нивниот предизвик со Ливерпул ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер се соочува со големи проблеми во новата сезона во англиската Премиер лига. Норвежанецот има лимитиран состав, а згора на се му се повредија ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Колку навреди треба како народ да истрпиме за да има макар една осуда и реакција од Владата и Зоран Заев.Може уште десетина пати да пишува дека е Македонец, но ...
сите 440 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се регистрирани 279 нови случаи на ковид-19 во Скопје-279 и496 оздравени пациентиПочинати во ...
сите 354 | | | веќе видена

Овој викенд во Софија се одржуваат тајни средби помеѓу македонски и бугарски владини претставници, истакнуваат од ВМРО-ДПМНЕ. „Ова досега Заев не го негираше. ...
сите 185 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Србија, Ивица Дачиќ, кој е и поранешен министер за надворешни работи на земјата синоќа во емисијата Хит твит рече дека премиерот ...
сите 206 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 196 | | | веќе видена

Бока јуниорс го одигра првиот натпревар по смртта на клупската легенда Диего Марадона и со 2-0 победи против Њуелс Олд Бојс, уште еден поранешен клуб на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во интервју за ЦБС, британски експерти од областа на вирусологијата го искажаа своето мислење за ефективноста на руската вакцина против ковид-19 – „Спутник ...
сите 308 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус сака да се раздели со најмалку тројца во зима

Од:
До кого (е-маил):
Порака: