Евролига Топ 10: Ејси со брутално забивање го „скрши“ обрачот, Клавер ја запали клупата на Барселона (Видео)

Започнаа возбудувањата во Евролигата и веќе ги имаме првите признанија за новата сезона, па така Мајк Џејмс од ЦСКА Москва беше прогласен за најкорисен играч ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Владата, Зоран Заев денеска имаше средба со амбасадорката на Соединетите Американски Држави, Кејт Брнз, на која се разговараше за актуелните ...
сите 1036 | | | веќе видена

Дознавме дека Пендаровски по рецептот на измамникот Заев станал претседател на државата со криминал, наместо крокодилски солзи одговорност. Целата јавност ...
сите 104 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ, по објавувањето на денешните ковид-бројки, соопшти дека има многу причини министерот Венко Филипче до утре да поднесе оставка. Денеска ...
сите 111 | | | веќе видена

Нов вонреден инспекциски надзор ќе се врши во штипската болница за случајот на 41 – годишната жена која пред да почине во болницата преку повици и пораки од ...
сите 170 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Евролига Топ 10: Ејси со брутално забивање го „скрши“ обрачот, Клавер ја запали клупата на Барселона (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: