Младите се побрзо типкаат на смартфоните во споредба со компјутерите


Останато

Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и министерот за здравство Венко Филипче, денеска во Владата се сретнаа со ...
сите 223 | | | веќе видена

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младите се побрзо типкаат на смартфоните во споредба со компјутерите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: