Словенија ја подобрува својата кибер безбедност


3 копии

Политичкиот аналитичар Јове Кекеновски, смета дека на тој начин се бара од власта да го зголеми интензитетот во борбата против корупцијата, а доколку земјава е ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Претседавачот на Воениот комитет на Европската Унија генерал Клаудио Грацијано е на став дека Македонија сторила сѐ што било побарано од неа за да добие зелено ...
| | веќе видена | слични

Претседавачот на Воениот комитет на Европската Унија генерал Клаудио Грацијано смета дека факт е дека нашата земја влегува во НАТО и во ЕУ. И Иако тоа е многу ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседавачот на Воениот комитет на Европската Унија, генерал Клаудио Грацијано во рамки на неговата официјална посета на Армијата на Република Македонија ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Претседавачот на Воениот комитет на Европската Унија, генерал Клаудио Грацијано, денеска допатува во прва официјална посета на земјава, при што беше пречекан ...
| | веќе видена | слични

Останато

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 647 | | | веќе видена

Откако не добивме датум за преговори со Европската Унија, премиерот Зоран Заев не се слушнал со францускиот претседател, Емануел Макрон. Ова Заев го кажа ...
сите 217 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 489 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Словенија ја подобрува својата кибер безбедност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: