ДЕБАКЛ: Над 60% од граѓаните НЕЗАДОВОЛНИ ОД СКОПСКИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ

Порталот Макфакс традиционлано спроведува анкети за актуелни политички и општествени теми на кои гласаат читатели на најмалку десетина информативни портали. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По катастрофалната онлајн анкета за власта спроведена од Макфакс на која што од шестмина понудени градоначалници од редовите на СДСМ повеќе од 60 проценти од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Прво осомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски до судот поднел документацијата за влошена здравствена состојба.Документацијата ја доставил до судија ...
сите 886 | | | веќе видена

За тоа дали вечерва се разговараше и за датумот за преговори за Северна Македонија не успеавме да дознаеме. Според дипломатските извори од Брисел, Франција е ...
сите 153 | | | веќе видена

Засега изгледа дека до раните утрински часови ќе биде неизвесно што Макрон ќе одлучи за Македонија, вели Потпретседателот на Владата задолжен за ...
сите 447 | | | веќе видена

Фарма Медика, Тргопродукт, Мамас Фуд, Омни Градба, Центроштепед, Тотал електроник, Еленица, Пеон, Сара Јавор, Тотал Инженеринг, Сара Инженеринг, Дравас ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од 14 до 17 октомври ќе престојува во работна посета на Брисел кога се очекува Советот на ЕУ и Европскиот Совет ...
сите 534 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДЕБАКЛ: Над 60% од граѓаните НЕЗАДОВОЛНИ ОД СКОПСКИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: