Водителката се сликаше со бебето кое и умираше во рацете – сите ја нападнаа поради оваа фотографија


Американската водителка Стејси Скрисак родила тројка, но за жал првото бебенце веднаш и починало. Таа објавила фотографија со ќеркичката која во тој момент ...
| | веќе видена | слични

Водителката на МСНБЦ вести, Кортни Кјуб покажа дека е мајстор во вршење на неколку работи во исто време. Имено во средата наутро нејзиниот син се појави во ...
| | веќе видена | слични

Популарната српска водителка Сања Маринковиќ со години наназад ја води емисијата „Магазин Ин“ која се занимава со машко- женските односи. Овој пат таа се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и министерот за здравство Венко Филипче, денеска во Владата се сретнаа со ...
сите 223 | | | веќе видена

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водителката се сликаше со бебето кое и умираше во рацете – сите ја нападнаа поради оваа фотографија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: